[]

Bir zeminin özelliğini sormak

What was the ground like mı desem? How olur mu?
 
zemin derken bir zemin döşeme malzemesi mi sormak istediğiniz?
eğer öyleyse "what's the floor covering material?" diyebilirsiniz.

eğer zeminin durumunu sormak istiyorsanız how ve condition ikilisi iş görür.
how ist he condition of the floor?

eğer zemin dediğiniz spor sahası gibi bir şeyse floor yerine pitch ifadesi de olur.
  • teritori  (29.07.22 17:15:36) 
Yok döşeme malzemesi değil. Yüksekten düşülen zeminin türünü, sertliğini soruyorum. Ground doğru da soruya çevirdikçe tuhaf geliyor.


  • not dark yet  (29.07.22 17:29:28) 
Tercüman değilim, işimde zeminle ilgili şeyler yapıyorum. What is the parameter ( ya da property ) of ground ( ya da soil)


  • ya volna  (29.07.22 18:30:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.