[]

Burası İstanbul'un neresi ve neresinde?

Arkadaşlar selam;

youtu.be
16:52

Buranın neresi olduğunu ve nerede olduğunu bilen var mıdır?
Çok güzel bir yere benziyor. İlk İstanbul ziyaretimde gitmeyi düşünüyorum. Toplu taşıma ile gidilen bir yer midir?

Cevaplar için teşekkürler şimdiden.

 
besiktas yildiz parki olabilir


  • panda  (28.07.22 20:44:46) 
yildiz parki'na cok benziyor evet ama gol kuru oldugundan emin olamadim, bir arada neredeyse 20 yil var su anla ama o koprunun yol tarafinda ortada cok buyuk bir agac var su anda, o agacin 20 yil once de orada olma ihtimali cok yuksek o yuzden biraz emin olamadim yildiz parki olup olmadigindan.

yalniz degilse bile yildiz parki hem cok merkezi hem de cok guzel bir parktir. boyle yerlerden hoslaniyorsaniz cok begenirsiniz diye dusunuyorum.
  • in vino veritas  (28.07.22 21:27:42) 
@in vino veritas
Evet ben de demin yıldız parkı görsellerine bakınca hem benzettim hem de emin olamadım. Merkezi bir yerdeyse muhakkak gitmeye çalışacağım.
Teşekkürler tekrardan.
  • Amaranta ursula  (28.07.22 22:00:53) 
Atatürk Arboretumu da olabilir. Yıldızda böyle bir köprü var mı emin olamadım.


  • yumuşatıcı sever  (29.07.22 00:39:25) 
Atatürk Arboretum'u geldi benim aklıma ilk bilemiyorum.


  • uvcray  (29.07.22 01:45:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.