erkekte kolye

hakkında ne düşünüyorsunuz? beğeniyorsanız ne tarz kolye önerirsiniz?

Berbat bi item olduğunu düşünüyorum.

  • mg3929  (28.07.22 15:26:43)
Tamamen kisinin havasina gore degisiyor her aksesuarda oldugu gibi.

  • sopiro  (28.07.22 15:28:42)
Şöyle söyleyeyim hayatımda görüp görebileceğim -internet dahil- en yakışıklı adam bu kolye yüzünden rahatsız ediyor beni. Öyle bir etkisi var. Kültürel falan diyerek avutuyorum kendimi.

  • ruhen hastayim ben  (28.07.22 15:35:14)
tarzına göre bileklik, bazen yüzük bile olabilir ama kolye "no-no".

  • blatta hiberna  (28.07.22 16:13:17)
nasıl olduğuna göre değişir bence ya. bizim genel müdürün boynunda altın bir zincir var, aile şerefi'ndeki zengin pi*i oktay'a benziyor.

  • rahip janick  (28.07.22 16:18:31)
bu kadar no'ya çok şaşırdım. dünyadaki her şey tarzla alakalı zaten. tarzına uygun olmayan garip bir şapka da "ıyk" olur, ayakkabı da "ıyk" olur.

kolye gayet hoş.
kışın boğazlı kazaklarda olmazsa olmazım. yazın özellikle rock/metal/rap konserlerinde olmazsa olmazım.

şort tişört kahve içmeye falan giderken de saatimle ya da bilekliğimle uyumlu bir şeyler takarım.
  • patronaj1  (28.07.22 16:20:53)
patronaj1 +1 benim icinse her aksesuar takiliysa erkekte ondan sonra kokye takabilir genelde upuzun olanlar daha kaldirir bence. hiphop style veya jd gibi hem sapka hem yuzukler vs olunca kolye diye iyk demezdin ama genelde erkek stile uygun kolye pek yok bence. bu alanda calisilmiyor yani hep ayni seyler

  • ala09  (28.07.22 17:02:55)
Nöğğ.
Burak Çelik'te bile eğreti duran nesne, kime yakışsın :)

  • dreamnesiac  (28.07.22 17:17:07 ~ 17:28:15)
Kahverengi saçlı ve buğday tenliyse ucunda tek tüy olan, kırılderili temalı siyah deri ipli kolye müthiş yakışıyor.

Diğerleri için olsa da olur olmasa da.

Ama eğer çok maskulen bir yapısı varsa genelde kolye takınca barzometre yukarıyı göstermeye başlıyor. Kendisi istediği kadar kişilikli biri olsun, ı ıh olmuyor.
  • akhenaten  (28.07.22 17:41:47)
Ben de yakıştıramıyorum. Küpe, bileklik tamam ama kolyeyi beğenmiyorum.

  • asteriks  (28.07.22 17:44:12)
Değerli maden ise takmayı çok severim kimin ne düşündüğü umrumda değil. ip, misina, plastik, deri, incik boncuk abuk subuk bir şeyse kafama silah dayasalar takmam.

  • uvcray  (28.07.22 19:58:31)
Genel çogunluk nau nau demiş. Fakat erkekte kolye tabiki de yakışır. Düzgün tip, düzgün bir giysi de tarzını yansıtan bir kolye harika bir kombin oluşturur. Yalnız kıro tarzı itemler zincir tarzı kolyeler bu yazdıklarımdan hariçtir

  • limonlu eksi  (28.07.22 20:03:22)
çok iyi oluyor direkt eliyorum en baştan.

  • ayseee  (28.07.22 20:07:41)
erkek olarak yorum yapacak olursam,
erkekte yüzük harici hiçbir takı hoşuma gitmiyor. ben asla takmam yani.

  • tabudeviren  (28.07.22 20:49:54)
acıyan gözlerle bakıyorum, özür dilerim.

  • rakicandir  (29.07.22 17:02:53)
tam bir yanki item. basık tofaşa binen, murdo zurdo falan dinleyen z kuşağının çer çöp tayfasının taktığını gözlemliyorum.

  • alperz  (29.07.22 17:25:19)