Oyun için laptop tavsiyesi

Selamlar, daha önce yüzlerce soru soruldu ama yeni işlemciler, fiyatlar derken biraz kafa karışıklığı yaşıyorum.

Öncelikle konsolu daha yeni sattı series s vardı, konsol oyunculuğu biraz farklı ve ben alışamadım.
Mevcutta 13" 2019 macbook pro kullanıyorum. Base model 8 ram 128 ssd.
5-6 aydır javascript öğreniyorum harici monitör ile macbook'u kullanıyorum.
Eskisi kadar oyun oynamıyorum ama oynamak istediğimde de macbook da zaten oynanmıyor.
20k civarı 5 sene oyun sorunu yaşatmayacak yanarlı dönerli olmayan bir laptop'a geçme planım var.
Başta belirttiğim gibi konsol farklı bir durum ve ben ısrarla denememe rağmen bilgisayarda oynarken aldığım zevki alamıyorum.

monster al geç

  • durbidakka  (28.07.22 14:59:31)
harici monitor varsa masaüstü toplamak daha mantıklı olmaz mı?

  • floydian  (28.07.22 15:01:58)
zaman zaman mobil de olmam gerekiyor o yüzden laptop daha iyi bir çözüm benim için.
monster markası maalesef güven vermiyor bana.

  • Weeze3r  (28.07.22 15:18:18)
anlıyorum ama 20k'ya 5 sene oyun sorunu yaşatmayacak bir laptop yok ne yazık ki o yüzden demiştim. en fazla rtx 3050'li bir cihaz alınabilir.

www.youtube.com

god of war gibi iyi optimizasyonu olan bir oyunda bile sonuçlar bu şekilde.
  • floydian  (28.07.22 15:28:55)