arabuluculu toplanti

Arkadaslar,
benim danisman hocamla yarin 'mediation meetingimiz' var, is yerinde piskolog ile.

Kisaca, bizim grubu insankaynaklarina ve avukata sikayet ettim. gruptaki iki kisiyi irkcilik yapiyorlar, dalga geciyorlar vs. diye.
Hocayi da esit davranmiyor diye.uzun uzun anlatmak istemiyorum valla hem gercekten uzun hem de ciddi seyler.
Sonra avukat hocayla bana mediation meeting yapacaksiniz dedi, ben ilk basta kabul etmedim ama grubumu degistirmek istedigim icin kabul etmek zorunda kaldim.

kesinlikle ama kesinlikle bu grupta kalmak ve bu hocanin ögrencisi olmak istemiyorum. yarin ne yapmaliyim?
zaten mobing listesi yapmistim(internette önerdikleri icin) onun üstünden mi gideyim, yoksa direkt olarak amacimi mi söyleyeyim?

tesekkürler.

Valla ben bunun gibi bir olayı başka bir kullanıcıdan anımsıyorum sanki. Dejavu oldu herhal.
Soruya cevap: ben olsam açık açık niyetimi derdim.

  • Amaranta ursula  (27.07.22 22:39:43)
mobingler yazılı, dokümanlı yani bir şekilde belgeli olsun
varsa veya dahil edebiliyorsanız tanık önemli olabilir
sakinliğinizi koruyun gerilirseniz arada "metotlu" nefes almayı unutmayın
toplantı sırasında net olun, (istemediğiniz türden bişey için) pazarlığa kapalı olduğunuzu net şekilde belli edin.
  • jimjim  (27.07.22 23:41:29)
Arkadaslar gittim geldim..
hem unutmamak icin hem de birileri ararsa diye yazayim,
hayatimdaki en sacma sapan görüsmeydi,
ben tek tek why diye soruyorum, why deme how de.. why ile problemleri cözemeyiz vs.. vs..
neden tek bana bu davranislar? diyorum, at gözlügü isareti yapariz ya, onu yapip bunlara odaklanma diyor bana.
ben zaten simdiye kadar bunlara odaklanmamsim, gayet de basariliyim. toplantiya zorunda oldugum icin katildim.
calismak zorunda kalabiliriz ama ben danismanima güvenmiyorum diyorum, nasil olacak diyorum? hic kimseye güvenme diyor.
ben normal bir calisma grubu istiyorum diyorum. hayat diyor, böyle denk gelmis gibi konusuyor.
sinirlerim bozuldu.
ic sansür. beni susturdular -simdilik-
  • wishmaythşngs  (28.07.22 15:01:07)