otobüs vs uçak seçimi

istanbuldan kaşa gideceğiz, otobüs 690, uçak 990tl.

otobüs 13 saat.

uçakla gidersek havaalanından kaşa ulaşmak için en az iki otobüs değiştirip, sadece yolculuk süresi olarak 4 saat civarı geçireceğiz. otobüsle gidersek direkt otelin yanında ineceğiz.

otobüs daha mantıklı geliyor. sizce çile mi olur yoksa iyi mi?

Bu sıcakta direkt Rabbimden emir gelmediği sürece 13 saat otobüs yolculuğu yapmam ben.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (27.07.22 16:20:40)
pamukkale 679 lira diyor? daha ucuza da cikar muhakkak

  • kaerin  (27.07.22 16:32:23)
yani 13 saat az bi zaman değil, sabah yola çıksanız akşam oradasınız. aynı şekilde dönüşte de öyle. toplamda 2 gününüz gidiyor.

ama zaman bir problem değilse, yolculuk esnasında uyuyabiliyorsanız veya kitap, dizi gibi aktivitelerle zaman geçirmek sizi sıkmayacaksa otobüs daha iyi bir seçenek. bir kere bin kurtul.
  • posthuman  (27.07.22 17:05:19)
Valiz ver, al. İndi bindi yapmanın derdine otobüs bence.

  • elitoangelito  (27.07.22 17:22:53)
uçaktan otele transfer alın, ets nin bu böyle bir hizmeti var otelde bırakıyorlardı en son
www.etstur.com

  • eja  (27.07.22 17:38:25)
Ben de akşam binip sabah otelde olmayı düşünüyorum.

  • mg3929  (27.07.22 17:53:11)
Uçakla gidecek olursanız bence de transfer alın. Antalya havaalanından otogara ulaşım, ordan kaş otobüsü yorucu olur. Antalya kaş arabaları da 24 saat olmuyordu,değiştiyse bilemem. Ben akşam binip sabah varmayı tercih ederdim. Mideniz hassassa onu da düşünün, antalya kaş yolu sıkıntılı.

  • asteriks  (27.07.22 18:05:56)
dalaman'dan ka$ a 2 saat maximum suruyor. transferler var. transferler de 200-250 olabilir kalacaginiz yere sorabilirsiniz ama asiri konforlu oluyor transporterlar. ben ucakciyim

  • ala09  (27.07.22 19:44:59)
otobusle gidip ucakla donmek gibi bir alternatifiniz var mi?
Ben boyle zamanlarda gidisin daha zahmetli olmasini onemsemiyorum nasilsa ustune tatil yapacagim diye, ama yukarida dendigi gibi 'Rabbimden emir gelmedigi surece' tatilden otobusle donmem.

  • sopiro  (28.07.22 09:44:21)