[]

Damsız girilmeyen yere rüşvet

Selamlar arkadaşlar

Hep aklıma takılmıştır bu olay.
Damsız almayan mekandaki kapıdaki adama 100 200 TL veya mekanına göre daha fazla ateşlesek yine almaz mı?
Var mı hiç böyle tecrübeleriniz?

 
mekandan mekana değişir bence.
gittiğim damsız girilmeyen plaja bence çalışır. ama gittiğim damsız girilmeyen club'a yemez. ki biletler 400-500'ken rüşvetin çanta dolu falan olması lazım sanırım.

  • patronaj1  (27.07.22 15:42:44) 
100 dolares, benjamin franklin her kapıyı açar.


  • gabe h coud  (27.07.22 15:48:45) 
Alır da "beni tanımıyorsun" der, başka bodyguard içeride tek görünce de şutlarsa bir şey yapamazsın. Tanımadığımız 2 kızla mekana girip, kızlar bizden ayrıldıktan 10 dk sonra mekandan şutlanmışlığımız var. :)


  • furry burns  (27.07.22 16:08:56) 
yerine göre çok değişir. istanbulda iyi mekanlarda çok zor mesela, google maps yorumlarına bak kuruçeşmede mekanlara alınmayan araplar var, ateş püskürüyorlar. denemeye değer ama garanti değil derim.


  • roket adam  (27.07.22 17:02:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.