[]

Böyle bir kod/program bulabilir miyiz

Klasik gitar öğreniyorum ve bu tür bir şey çok işime yarar gibi geliyor.

Ekranda belli aralıklarla (örn. 4 sn.'de bir) A, Am, Dmin, F... yazacak. Örneklerin yerine bütün akorları koyabilirsiniz.

Bu tür bir program var mıdir acaba bildiğiniz?

Ya da şayet yoksa hiç programlama bilmeyen biri olarak birkaç how to videosu izleyip kendim yazabilecegim basitlikte bir şey mi acaba bu?

 
Şurada "sayfayı oynat" butonuna basınca benzer bir şey yapıyor, iş görürse bi bakın: www.repertuarim.com


  • plutongezegendegilmi  (26.07.22 23:22:56) 
Powerpointte slayt koyup zamanlamalar yapabilirsin çözüm olarak aklıma böyle bir şey geldi.


  • kararsızataletfilozofu  (27.07.22 00:29:43) 
bahsettiğiniz şey excel'de bile yapılabilir. ihtiyacı tam olarak yazarsanız ben yapmaya çalışırım


  • mustafakesekci  (27.07.22 10:26:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.