[]

Aytemiz akaryakit nasildir? Tavsiye eder misiniz?

Soru baslikta.

Genellikle problem yasandiginda internete yorum yazildigindan tam anlamiyla iyi mi kotu mu anlasilmiyor? Genel olarak kullananlar memnun mu?


 
Ben alıyorum. 50-50 Opet ve Aytemiz gibi. Sadece arada nadiren Shell falan da vardır. Şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım. Hizmet anlamında da gayet iyi. Sadece bir kere "kendi benzinini kendin doldur, şu kadar indirimli al" gibi bir kampanya yaptılar. Ama kendim doldurmak için istasyonda durduğumda pompacı gelip "abi çalışmıyor o sistem" demişti. Bunun şark kurnazlığı olduğunu düşünüyorum. O saatten sonra kimse "aa o zaman ben buradan almayayım" demez.


  • himmet dayi  (26.07.22 23:13:46 ~ 23:14:23) 
etmem. benim arkadaşım kendilerinden kartla ucuz yakıt alırdı. sonra motoru eline aldı. bir daha da uğramadı aytemize.


  • false pretension  (26.07.22 23:26:05) 
@false pretension

Motordaki sorun akaryakittan kaynaklandigi kanitlandi mi? Nereden anlasildi?
  • mr.goodcat  (26.07.22 23:39:45) 
Hayatımda bir kere Koşuyolu Aytemiz’den benzin aldım, o gün tövbe ettim. Araç sapıttı, abuk subuk gaz tepkileri, yakıt tüketimindeki aşırı artış vb… Diğer depoyu Shell’den alınca kendine geldi. Kesinlikle yakıtta bi sıkıntı vardı.


  • msb  (26.07.22 23:58:38) 
Ayda 7500 km civarı yol yaptığım dizel Fiat Egea aracım, aytemizin yakıtıyla 50 km filan daha fazla gidiyor.
Benzini bilmiyorum ama motorin temiz. Sıkıntı çıkarmaz.

  • etna  (27.07.22 07:17:03) 
İstanbul'da 3-4 sene kadar önce hep Aytemiz'den benzin alırdım, evime yakın bir istasyon vardı Cumartesi günleri yakıtta indirim yaparlardı, gider oradan alırdım, hiç sorun yaşamadım. Son zamanlarda kredi kartımla hangi marka anlaşmışsa oradan benzin alıyorum. Shell, BP, Aytemiz, Opet, PO hepsinden benzin aldım hiç sorun yaşamadım. Benzin alırken tek kriterim şehir içinden almak, otoban kenarındaki benzinliklerden hiç yakıt almam.


  • Tutkun  (27.07.22 07:36:30) 
Motosiklete aldım benzin yolda kaldım.


  • hunharca ben  (29.07.22 11:57:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.