Servis CRM Önerisi

Merhaba,

arayışım devam ettiği için eski postu silip tekrar yazıyorum
***
Logo Go SQL tabanıyla senkronize olacak servis yönetiminde kullanılacak CRM arıyorum. Tavsiyeleriniz çok önemli.

Not: Lütfen LOGO ürünü tavsiye etmeyin.
***

Logo crm neden olmuyor?
Onun dışında özel uyarlamalara girebilirsiniz.
Bağımsız ürünler kullanabilirsiniz.

Bsoft bakım ve onarım modülü
Fixidesk
  • neymis  (26.07.22 11:00:31)
LOGO CRM'in destek modülü yetersiz. Bu yüzden Logo DIVA da aldık. Daha doğrusu CRM benden önce alınmıştı, Diva'yı da aynı ürünün uzantısı diye "almak zorunda kaldım".
Yeryüzünde hiç bir kuvvet bana bir daha Logo yazılımı aldıramaz. böyle ortamlarda kötü konuşmayı sevmem ancak Logo firmasının yazdığı yazılım ile yaptığı şov arasında uçurumlar var.

Bsoft'u araştıracağım. Fixidesk ne yazık ki aradığım çözüm değil, bu daha çok ticket takip sistemi. ben ise saha personel planlaması ve makine takibini yapmak istiyorum.
  • KidLazer  (26.07.22 11:52:12)