[]

marmaray operasyon tarihi

Wikipedia'da 2013'te kazlıçeşme-ayrılıkçeşme, mart 2019'ta ise hattın tamamı açıldı diyor. Ben sanki yavaş yavaş istasyonlar genişlemişti gibi hatırlıyorum, atıyorum 2015'te bostancı 2017'de pendik'e kadar geliyordu, yanlış mı hatırlıyorum? Timeline gibi birşey nerede bulabilirim?
 
Yanlış hatırlıyorsunuz sanırım. O hattı aktif olarak kullanıyordum, hatta 2019 yılında uzatılacağı zaman ayrılıkçeşmesi istasyonu kapatılmıştı Üsküdar’dan otobüslerle ring sefer yapıldı açılana kadar. Kazlıçeşme’den de ileri gitmiyordu.


  • sasailic  (25.07.22 22:09:33) 
2013 de kısa açıldı. 2019 da komple açıldı. 2019 a kadar başka kısmi açılış olmadı.


  • NightBringer  (25.07.22 22:46:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.