[]

Ekşi duyuru cevap verememe

duyurudaki sorulara cevap yazmak istediğimde göndere tıklıyorum ama cevap gitmiyor, gönderiye şeklinde kalıyor? nedendir acaba?
 
Çerezleri bi temizle düzelir muhtemelen.


  • Kaleci Saçlı Forvet  (25.07.22 18:49:18) 
yazdığın şey "duyuru" kategorisinde açılmış olabilir.


  • tabudeviren  (25.07.22 19:10:25) 
Cevap vermek istediğin duyuruya (git: ) bağlantısı ile gidince https yerine http protokolü ile açılıyor. Ya adres çubuğunda http kısmını https olarak değiştireceksin ya da ilgili duyurunun sağ altında yer alan duyuru numarasına tıkayıp cevap vereceksin.


  • himmet dayi  (25.07.22 19:29:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.