sağlık sigortasındaki parayı nasıl bitireyim?

5000 tl kalmış. 5 gün daha hastaneye gitmezsem yanacak. estetik, diyet, diş ve göz kapsam dışı. bi rahatsızlığım da yok. ne yapsam bilemedim.

çok saçma :D niye bitirme ihtiyacın var ki?

en fazla dahiliyeye gidip rutin testler isteyebilirsin
  • jelly bear  (25.07.22 12:02:34)
hayır bitirmeyin, ileride onları hep karşısınza çıkar. riskli müşteri olarak sağlık sigortanız daha pahalı olacaktır.

  • nuisance  (25.07.22 12:03:46)
yenileyecekseniz ve odemesini siz yapiyorsaniz bitirmemek daha iyi cunku yeni police ucreti ona gore belirleniyor, kasko gibi ne kadar az hasar olursa o kadar iyi bir hasarsizlik indirimi alabilirsiniz. yani saglik sigortasi durumunda ne kadar az kullandiysaniz, doktora gittiyseniz o kadar guzel indirim alirsiniz yeni police icin. ha siz odemiyorsaniz, sirket filan karsiliyorsa gidin dahiliyeye gorunun, kan tahlili talep edin onu yaptirin, kadinsaniz kadin doguma gidin rutin kontrollerinizi yaptirin.

  • in vino veritas  (25.07.22 12:16:24)
kardiyolojiye gidip genel bir muayene olun, covid sonrasi kalp hastaliklari riskleri artti

  • tahtakafa  (25.07.22 12:31:19)
yillik ucretsiz check-up ya da aile hekimligi hakkiniz da vardir aslinda. illa harcamak istiyorsaniz, bu hakkinizi kullanip, normalde kapsam disi olan tahlillerinizi de (iyot, selenyum, magnezyum...) yaptirabilirsiniz.

  • 65 derece  (25.07.22 12:45:49)
kan tahlili + ekg ve eko + beyin mr.

  • bbpress  (25.07.22 14:03:53)