[]

Çizim için tablet

Şu çizimleri yapabilmek için ihtiyacım olan tablet uygulama kalem vb. Öneriniz var mı acaba?
 
Direkt ekrana çizme şartı aranmıyorsa bilgisayarınıza başlangıç seviyesi bir çizim tableti alabilirsiniz. Veikk vk640 modeli gayet iyi, bir süredir kullanıyorum.


  • oldtimer  (25.07.22 13:09:26) 
sadece çizim için kullanacaksanız oldtimer'in dediği tarzda bir tablet ile başlayın ama bu biraz sancılı olur. pc'ye bağla, el göz koordinasyonuna alış, uygulama sıkıntısı vs.

rahat rahat çizeyim diyorsanız ya android tablet ya da ipad alacaksınız. ben proceate uygulaması için ipad aldım, 1 veya 2.nesil kalem farketmez o kadar da. öte yandan android daha uygun fiyatlı çözümler sunabiliyor, orada da 2-3 tane iyi uygulama var, olur da alırsanız infinite painter uygulamasını önerebilirim.
  • posthuman  (25.07.22 16:48:05 ~ 16:48:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.