[]

Ehliyet yenileme için aile hekiminden randevu alınıyor mu

Yoksa laps diye gidip alabiliypr muyuz
 
Laps diye gidip alınıyor.

edit: laps diye gidip alınmıyor ise ben nasıl laps diye gidip aldım? Çünkü laps diye gidip alınıyor :) En azından benim kayıtlı olduğum ASM'de böyle.
  • himmet dayi  (24.07.22 21:48:26 ~ 22:04:26) 
Laps diye gidip alınmıyor aile hekiminden randevu alıp muayene olmanız gerekiyor


  • mevsimler  (24.07.22 21:50:45) 
Ya randevu alırsınız ya da gittiğinizde sıra numarası alırsınız.


  • kernelpanic  (24.07.22 21:59:24) 
Önce aile hekiminden randevu alıyorsunuz. Randevu gününüz gelene kadar online olan sağlık kurulu formunu dolduruyorsunuz. Aile hekimi sizi muayene ettikten sonra hastaneye yönlendiriyor ya da yönlendirmiyor. Raporlu ilaç kullanıyorsanız özel bir hastaneden rapor almanızı tavsiye ederim. Devlet hastanesi sizi doğduğunuza pişman edebilir çünkü.


  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (24.07.22 22:41:21) 
Mhrs’den denedim şimdi randevu almayı. Randevu alınamıyor yazıyor. Saat itibariyle geç bir saatte oldugu için mi yoksa aile hekimine ulaşmak böyle hep zor ve çetrefilli mi oluyor. İlk deaf gidicem de.


  • condom kurşunu  (24.07.22 22:59:51) 
ben ekim ayında ASM'de laps diye gidip aldım. edevletten bir dizi soruyu cevaplayıp doktorun sistemine düşüyor sonra sanırım sizi hekim muayene ediyor. sıkıntı görmediyse işiniz bitiyor.


  • false pretension  (24.07.22 23:04:24 ~ 23:04:51) 
hocam yakında ehliyet komple kalkacak ehliyet ve çipli kimlikler birleşiyor.Polis sadece cipli kimlik soruyor artık siz en iyisi çipli kimlik alın boşa para vermeyin bide ehliyete...


  • smokee  (25.07.22 00:56:48) 
@smokee çpli kimliğim var zaten bu sene sonuna kadar ehliyetinizi yenileyin diye mesaj gelmişti sene başında. Ehliyeti yenilemeden birleştirme işlemş yapmazlar diye düşünüyorum.


  • condom kurşunu  (25.07.22 08:12:54) 
Bizim aile hekimi randevu ile çalışmıyor. Geneli randevusuz çalışıyor hatta.


  • elorelia  (25.07.22 08:35:05) 
Gözlük vs varsa aile hekiminden olmuyor aman ha diyim


  • photo85  (25.07.22 22:47:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.