Kisa saca cesaret edememe sorununa öneri

173/61 kilo.
yapi olarak omuzlarim falan genis yuzum gorece minyon kisisinin tersiyim diyelim. bir turlu omuz boyundan kisa kestirmeye cesaret edemedim ve asla uzamiyor saclarim. kisa sac pismanlik midir? kalin telli ve gur sacliyim, dumduz, kizil kahve, beyaz ten. kizil tonlarda kisa sac neredeyse hic gormedim sari ve siyahta cok begendiklerim oluyor. cok da klasik bi tarzdayim. gereksiz ayrintilarla birlikte kestir/kestirme anketidir bu... ciddili gorsel zevk lazim cunku sacim asla uzayan bi sac degil, olan hali de gayet saglikli. detay icin dm atabilirim

Omuzlar ne kadar geniş? Foto varsa daha iyi öneri gelir sanki. Ablamın da omuzları geniş ama o kısa saça alıştıktan sonra bir daha uzun kullanamadı.

  • Bartebly  (24.07.22 20:51:38)
Kısa yakışır sana, omuzların meydana çıkar, postürü de etkiler. Omzun 2-3 parmak üstü iyidir.

  • Bruce  (24.07.22 20:57:30)
saçımı sıfıra vurmuşluğum var, korkmayın bu kadar :)

  • rose parks  (24.07.22 21:07:05)
Foto lazım +1

  • msb  (24.07.22 21:13:24)
Bu arada kadında en sevmediğim şeylerden biri kısa saçtır. Gerçekten yakışana çok az rastladım.

  • msb  (24.07.22 21:14:41)
Pişman olursun. Yapma.

  • gabe h coud  (24.07.22 21:42:48)
yapi olarak omuzlarim falan genis yuzum gorece minyon kisisinin tersiyim diyelim.

Tam anlamadım yani omuzlarım dar yüzünüz de yanaklı mı? Tersi demişsiniz de
  • amsterdam otlu sigarası  (24.07.22 22:03:43)
173 boya kısa saç gitmez abla

  • mg3929  (24.07.22 22:24:18)
Ama bi suratı görmek lazım 8/10 üzeriysen suratın gider

  • mg3929  (24.07.22 22:24:56)
Detay lazım
Ayrıca kısa ve düz out
Kısa ve dalgalı in
  • photo85  (25.07.22 22:48:52)
Kısa saç aslında boyun çene hattı ile ilgilidir. 1)Omzunuzun geniş olması tabii ki güzel fakat şekli önemli, omuz başlarınız aşağıya nasıl iniyor? Geniş bir daire yayı gibi yuvarlak yaparak mı? Ya da nesrin cevadzade gibi daha dikdörtgen gibi mi? Dikdörtgen daha uzun postür verir. Aynada omuzlarınıza bakın, Merlin Monro mu audrey hepburn e mi benziyor? Audrey gibiyse no problem. Omuzlar Marlin gibiyse, yüz güzelliğiniz iyiyse yırtarsınız.

2) boynunuz kaba ve basık mı? Evetse kısa saçın iyi olma ihtimali çok çok güzel bir yüz ile anca mümkün. Cevap hayırsa korkacak birşey yok, yola devam
3) belirgin gıdınız varsa kısa saç pek yakışmaz, boyunuz iyi olmasına rağmen sizi basık gösterir.
4)yüz hatlarınız nasıl? Tombul ve sarkık yanakları düz küt saç iyi kamufle eder ama kısacık saç iyi gitmez.genel olarak yüz hatlarınız aşağı doğruysa vazgeçin ama kaşlarınız elmacıklar kalkık yukarıdaysa okay.
  • ya volna  (25.07.22 23:29:22)