septum deviasyonu ameliyatı sonrası yaşananlar hakkında

Selam,

yarın sabah 6:30 gibi samatya hastanesinde ameliyat olacaağım. sabah saatlerinde ya da en geç öğlen ameliyatım gerçekleştirilecek. 39 yaşında erkeğim. bilgisayar başında çalışıyorum evden. ameliyattan kaç gün sonra kendime gelirim ve normal çalışmama geri dönebilirim? konuyu hiç araştırmamışken çok basit geliyordu. hemen ertesi gün normale dönecekmişim gibi ama ekşide yazılanları okuyunca herkesin hemen hemen dört beş gün sıkıntılı süreçler yaşadığını gördüm. deneyimi ve bilgisi olanlar yazarsa sevinirim, teşekürler.

bu arada konka hipertrofisi de var, aynı ameliyatta bunu da düzeltmiş oluyorlar mı?

4-5 gun dinlenme suresi olarak dusunmeniz faydali. Teknik olarak 2. gunde evden bilgisayar basinda calisirsiniz ama bence kendinizi zorlamaya gerek yok. Ilk gun sadece egimli olarak oturup dizi izlemistim ama ikinci gun bilgisayarda oyun oynayabiliyordum ben. (Raporluydum calismadim)

Bende konka hipertrofisi yoktu bilemiyorum onu.
  • cleric  (25.07.22 10:57:21)