pegasus yurtdisi bagaj

barcelona - ankara ucacak kardesim.

super ekoymus bileti, ben bi kabin bagaji bi sirt cantasi gelir diye dusunuyodum ama

ucak icine bi parca kabin bagaji VEYA kisisel esyani getirebilirsin diye uyari gelmis. 2. parca kabul edilmeyecek diye de not dusmusler.

sizce riske girsin mi yoksa mecbur alicaz mi? 564 lira barcelona - ist, +565 de ist - ankara.. batacagiz

riske girme çünkü pegasus parayı asıl bagajdan kazanıyor desem yerdir. thy bile idare etmiyor artık

  • roket adam  (24.07.22 19:40:54)
Bu soruyu ben de geçenlerde sordum net bir cevap alamadım, görevlinin insiyatifinde gibi bir cevap aldım. Geçen hafta kız arkadaşım seyahat ederken kendi de dahil bir çok kişide kabin bagajı + kişisel eşya olduğunu kimseye bişey söylenmediğini söyledi.

Açıkçası saçma bir uyarı. Sonuçta insanların küçük bir çantası olabilir, özellikle kadınların el çantası olabiliyor. Ben de erkek olarak küçük bir çanta taşıyorum yanımda pasaport kulaklık power bank vs. koymak için. Kucakta duran bir eşya sonuçta.

Ben de bu hafta pegasus ile uçacağım için biraz endişe içindeyim açıkçası. Laptopum var, kabin bagajım da sert bavul, cebi yok bişeyi yok güvenlikte çıkartmak gerekiyor. Çantama atıp gidemeyecek miyim yani saçma.
  • mirafiori  (25.07.22 00:44:21 ~ 00:46:30)