[]

Bu böcek ne böceği

Bir süredir vücudum sanki alerji olmuş gibi kabariyordu, sinek ısırıkları oluyordu ve çok kasiniyordu. sinek/böcek isirigindan yogun şikayetçiydim, ama beni issiran böceği bir türlü bulamıyorduk. Odayı sinek ilacı ile ilacladik, sirkeli suyla mobilyaları sildik ama cozememistik. Sonradan da acaba bu virüs mü ben maymun çiçeği filan mı oldum diye düşünmeye dahi başlamıştık.
 
Link'i editler koyarım diyordum ama mobilden eşitleme yokmuş sanırım. Video linkini buraya paylaşıyorum

streamable.com
  • şair eşref  (24.07.22 14:08:09) 
Tahta kurusu gibi gözüküyor


  • janavarorion  (24.07.22 15:48:37) 
Tahta kurusu. Bayer’in k-heotrin diye bi ilacı var küçük. Veya Draker diye bi ilaç var onlardan alıp kullanabilirsiniz. Bir kısmını da patatesi yuvarlak dilimler yapıp üzerine damlatın ve banyo tuvalet gibi köşelere koyun.


  • dakota  (24.07.22 18:40:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.