stklardan birinde gorev almak istiyorum ama bu islerden hic anlamiyorum

mesela gonullu olarak (zaten gonullu isler tabii de) kadin veya cocuk calismalarinda yer almak istiyorum, internetten baktigim kadariyla aidat vs odemek gerekiyormus, her stkda aidat odeniyor mu? benim istedigim daha cok mesela bos vakitlerimde (hafta sonlari vs) gidip kadin ve/veya cocuklar icin gonullu bir seyler yapabilmek. olayi yanlis mi anlamisim blale anlatir gibi anlatir misiniz rica etsem? tesekkurler simdiden

ogrenci misiniz? staj altinda acabilirler size yer ama gonullulukte de bazi egitimleri almis olmaniz bekleniyor. onlar da haftaici vs olabiliyor ve size uymayabiliyor bazen. Yasal izin vs surecleri oldugu icin projelere dahil olmaniz beklenebilir

  • damba  (23.07.22 01:03:34)
dernege uye olmazsan aidat odemezsin. kimse de seni uye ol.diye zorlamaz. hangi ilde oldugunu soyle, sana dernek bulalim.

  • tadellesever  (23.07.22 19:48:27)
tadelle, istanbuldayim

  • pelovann  (29.07.22 18:58:36)
twitter.com

linke bakabilirsin sana uygunsa eğer iletişim numarası var. aidat almıyorlar, isteğe bağlı bağış yapılıyor.
  • bahçedekisandal  (29.07.22 22:30:39)
@bahce, tesekkur ederim bakacagim

  • pelovann  (31.07.22 23:40:46)
ben de kadın dayanisma diyecektim, üniversite ögrencisi isen kampüs cadilari ve unikuir var, onlarla temasa gecebilirsin. ucan süpürge gönüllüsü olabilirsin, tarlabasi toplum merkezinde birseyler yapabilirsin, yogurtcu kadin forumu ile temasa gecebilirsin, kiz başına isimli instagram hesabi gönüllü cagrisi yapmisti, onlara yazabilirsin. eşik platformunun onlne hesaplarini kontrol et, oradan bir sey cikabilir.

eger biraz daha kurumsal birseyler yapmak istiyorum dersen abilan ya da gelbaşla sitelerini takip et, orada proje duyurulari oluyor.

bu kadar adres gösterdik, birisine katilip da birseyler yapmazsan hakkimi helal etmem :)
  • tadellesever  (31.07.22 23:54:24)
@tadelle, haha cok tesekkurler. simdi kedv (kadin emegini degerlendirme vakfi)’na basvurdum. bir de gorme engelliler icin gonullu sesli okuma yapacagim. bu tarz seyler aramistim tam da. simdilik mutluyum devamini da seninkilerden alirim soz :)

  • pelovann  (03.08.22 22:51:38)