[]

logic pro midi kaydederken sesin gitmesi

MIDI klavye ile bişey kaydederken yaklaşık 1 1 buçuk dakika sonra kulaklıktan gelen ses gidiyor. Yani ses gidiyor ama, ekranda vurduğum tuşların kaydolduğunu görüyorum. Monitörsüz kaydettiğim yerleri dönüp dinlersem doğal olarak kayıt var ve çalıyor. Software monitoring ve audio system monitoring ayarlarıyla oynadım ama çare olmadı. Ses gidince kaydı durdurup kaldığım yerden kaydetmeye devam edersem yine 1-2 dakika kulaklığa vermeye devam ediyor. Tecrübe eden var mı 10 yıldır kullanıyorum logic son 1 yıldır falan başıma geliyor, uzun parçalar kaydederken ciddi sorun oluyor.
 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.