fitness'da ne giyiyorsunuz?

Erkek için önerebileceğiniz kıyafet önerilerini paylaşabilir misiniz?

adidas koşu tişörtleri ve koşu şortları. kesinlikle 10/10'lar.

bir de geçenlerde de fiyatı baya baya uygun diye supplementler.com'un tişörtlerinden aldım birer set. çok kasılmayan günlerde bunları giyiyorum, ağır ve çok terlemeli antrenmanlar için sorun olabilir gibi daha denemedim.
  • patronaj1  (21.07.22 14:04:35 ~ 14:08:09)
Yazın teri dışarıda tutan Dri-Fit kumaşlar işini görür.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (21.07.22 14:04:45)
Ben eşime H&M spor bölümünden almıştım kendisinin pahalılığa karşı alerjisi olduğu için.
Şort t-shirt giyiyor genelde.

  • marla is in my head  (21.07.22 14:54:06)
adidas sort-tisortler bayaga iyi hem de yillarca sikintisiz gidiyorlar. alternatif olarak, new balance vs'de kullaniyorum. bunlarin kumaslari benzer oldugu icin aslinda fiyati uygun olani alabilirsiniz.

  • ubi dubium ibi libertas  (21.07.22 15:00:45)
adidas, nike, h&m, ua hepsinden kullandım. nike'ın şortları daha iyi, adidas'ın tişörtleri.

h&m'in her şeyi çok iyi. hem de daha ucuz. bug gibi bir şey bu sektörde. h&m spor kıyafeti deneyen diğer markalara bir daha uğramaz.
  • gabe h coud  (21.07.22 15:19:10)
12-13 yıl kadar önce Decahtlon'dan 6 tane tişört almıştım. Bir gün eskirlerse atacağım ama hiç niyetleri yok gibi.
Terletmeme, hava alma, hafiflik, ne özellik ararsan var. En pahalı markaların ürünlerine değişmem.
Alta hep Adidas Climacool eşofman altı giydim. Şort sevmiyorum.
Ayakta yine Decathlon Kalenji bir spor ayakkabısı vardı. Sadece salonda kullanılabilen, tabandan bile hava alan. ve Kalenji 6 lı satılan kısa çoraplar.
Decathlon'un ürünlerinin eskimeme gibi bir özelliği mi var?

Reklam gibi oldu :)

Eldivenim de şu. Amaca hizmet eder, asla terletmez.
www.ebay.com
  • Mirket  (21.07.22 18:17:05 ~ 18:31:15)