Apartman yönetim planını değiştirmek

değişmesi için toplantı şart mı? kapı kapı dolaşıp imza toplasak olur mu? toplantıya kimse gelmiyor.

değiştirdikten sonra tapu müdürlüğüne yeni planı bildirmek zorunlu mu?

Abi apartman planı demek o apartmanın anayasası gibi bir şey demek, oturup anlatacaksın değiştirmek istediğin konuyu, sonra oylamaya sokacaksınız açık bir şekilde, bunun sonunda çoğunluk kabul ederse değişikliği öyle yaparsın, imza toplamayla olmaz o iş.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (20.07.22 22:21:16 ~ 22:23:04)
Bizim site yeni yaptı bu işi, herkese sıkı sıkı tembih ettiler katılın diye yapmak zorundayız diye. Hatta erken gittin geç kaldın muhabbeti döndü baya kavga gürültü, kolay işler değil ancak yapıldı bitti çok şükür. 6 bloklu site kolay olmadı.

Watsup gruplarından iyice anlatın özellikle parasal olarak nasıl avantajlar olacağını, o zaman katılım sağlanır.
  • va  (20.07.22 23:37:55)
çoğunlukla da olmaz o iş, 4/5 ile kabul edilmesi gerek. üstelik bu oran toplantı yeter sayısına da bakmaz, tüm kat maliklerinin 4/5'inin kabul etmesi ile değişebilir.

  • altinci nesil caylak  (21.07.22 09:06:54)