[]

Yoga matı şezlong üstüne konur mu

Şezlongta minder yok bugün her yerimiz ağrıdı. Ucuzundan bi yoga matı bulup onu şezlonga serip üstüne yatsak olur mu ki?
 
terlersiniz, üzerine havlu sererseniz olur


  • malheiros  (20.07.22 21:40:49) 
Havlu da sereceğiz tabii ki maksat yumuşak bi zemin olsun


  • condom kurşunu  (20.07.22 21:43:29) 
Gayet olur. Havlu sererseniz daha konforlu olur terleme acisindan.


  • floydian  (20.07.22 21:43:34) 
dikili'deki yazlığın şezlongları ahşaptan ve dünyanın en rahatsız şezlongları.
biz decathlonun en ucuz matlarından aldık, üzerine de havlu atıyoruz. gayet de oluyor.

  • teritori  (21.07.22 10:08:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.