[]

Uzaktan Eğitim Bilgisayar Programcılığı

37 yaşındayım, hal-i hazırda bir işte çalışıyorum, çalışmaya devam etmem gerekli. Bu yüzden örgün öğretim seçmem mümkün değil.

Y-TYT'de sıralamam 265 bin, Dil puanında da sıralamam 13 bin küsür.

Ben uzaktan eğitim turizm rehberliği istiyorum (Kapadokya Ünv) ama geçen sene en son 205 bininciyi almış burslusu. O kadar aşağı gelir mi bilmiyorum.
TYT ile girebileceğim uzaktan eğitim bölümlerinde Bilgisayar Programcılığı da var ama bi işe yarar mı ondan emin olamıyorum.
Dil sıralamam gayet iyi ama onda da uzaktan eğitim bölümü yok benim araştırdığım kadarı ile.

Siz ne tavsiye edersiniz? Bu puanlarla ne okuyayım?

(Lise sonunda GS Üni-işletmeyi kazandım, hazırlıktan atılıp Marmara İşletme'ye geçtim. Orayı da yarım bıraktım. Yani hal-i hazırda eğitim durumum "lise mezunu")

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.