Sahte Damacana Su Satılıyor Olabilir mi?

Bugün şöyle bir sorun yaşadım:

Hayat Su bayisi olduğunu düşündüğüm bir bayiden su almıştım. Depozito olarak benden 100 TL alınmıştı. Bugün damacanayı iade etmek istedim. Bana 80 TL verildi. Kesintiyle ilgili Hayat Su'yu aradım. Depozito olarak 60 TL aldıklarını söylediler. Daha sonra da bayiye telefon etmişler, bayi Hayat Su satmadığını söylemiş.

Bu bayiden aldığım ilk suyun içinde pembe/kırmızı plastik bir parça yüzüyordu. Hemen değiştirtmiştim.

Şimdi tüm bu yaşananlardan sonra bu bayinin sahte Hayat Su satıyor olabilceğini düşünmeye başladım. Sizce mümkün mü?

@yosta Evet, kontrol etmiştim. Bayi olarak görünmüyor. Hayat Su müşteri hizmetleri tarafından tali bayi olmadıkları da söylendi.

  • pantepember  (20.07.22 16:42:40 ~ 16:43:57)
inan öyle şeylerin sahtesinin yapılışını gördüm ki, su hiçbir şey :/ isteseler (isterler) çok rahat yaparlar.

  • stationary traveller  (20.07.22 16:43:17)
hayat su'yun kendi uygulamasindan siparis verdigimizde gelen kisi fazla ucret istemisti. cagri merkezini arayip cozduk sonra. artik fazla ucret istemiyorlar. yani bayileri genel olarak guvenilir gelmiyor artik bunu da okuyunca.

  • lemmiwinks  (20.07.22 16:43:30)
Bayinin bayisi gibi bir şeymiş bu sucu. Asıl bayiden alıp satıyorlarmış. Hayat Su'ya durumu ilettikten sonra asıl bayi araya girdi, beni aradı ve para iadesi yapıldı.

  • pantepember  (20.07.22 22:09:33)
:)
para kazanacaklarını bilseler suyun kendisini hidrojen ve oksijen gazını kullanarak sıfırdan üretirler.

  • aslindasorunumpsikolojik  (21.07.22 01:11:43)