nfc ile ödeme yapmak için uygulama? (android)

selam.
android telefonunuzda nfc ile ödeme yapmak için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz?
garanti müşterisiyim, önceki telefonumda bonus flaş kullanıyordum ama mümkünse ben sanal kart yaratmadan, bakiye eklemeden vs banka kartlarımın numaralarını girmek, uygulama içinde varsayılan kart ayarlamak ve nfc ile o şekilde ödeme yapmak istiyorum. böyle bir uygulama var mı?

bende ziraat, garanti ve iş bankası var; her biri için ayrı ayrı uygulama kullanmak istemiyorum.

ben google pay kullanıyorum. ama Türkiye play store'unda indirilemiyordu en son eğer değişmediyse. ülkesi almanya vs. gözüken başka bir gmail hesabı açıp play store'a normal hesabına ek olarak onu da eklersen, uygulamaları indirirken hangi hesaptan indirebileceğini seçebiliyorsun. yeni hesabı seçip indirebilirsin telefona. ama diğer uygulamalar için hala normal hesabı kullanmaya da devam edebilirsin.

  • king lizard  (20.07.22 16:16:16 ~ 16:16:29)
@king lizard: şimdi sen google pay diyince soruma eklemeyi unuttuğumu fark ettim. google pay'i güvenilir bir şekilde apk olarak indiriyorum ama uygulama açılırken "güncelleme olacaktır, hizmet veremiyoruz" tarzında bir hata veriyor, kullanamıyorum.

  • m e b  (20.07.22 18:13:44 ~ 18:14:02)
acaba eski bir versiyonu mu o apk?

  • king lizard  (20.07.22 20:51:58)
hayır, play store'daki sürümü ile aynı.
harici apk olarak yükleyen diğer kişilerde de aynı hatayı veriyormuş. sendeki sürüm nedir?

  • m e b  (21.07.22 08:44:11)
pardon adı google wallet olmuş, farketmemişim.

version: 2.150.461926512
güncelleme tarihi: 20 temmuz 2022
  • king lizard  (21.07.22 11:18:45)