[]

kanal tedavisi

yakın zamanda kanal tedavisi ve diş dolgusu yaptıran var mı? şuradaki fiyatlar aralığında mı aşağı yukarı? 1 diş kanal ve dolgu ne kadar aşağı yukarı? biliyorum değişkendir ama aşağı yukarı bir fikir edinmek için soruyorum.

www.tdb.org.tr

kanal tedavisi uzun sürüyor mu? 2-3 tane var. hepsin aynı gün olmaz sanırım. aynı tarafta da değiller.

 
fiyatlara bir şey diyemem ama tek dişim için 2-3 kez çağırmıştı dişçi. tek günde bir dişi bile halledemezsiniz bence.


  • drako  (20.07.22 13:35:51) 
dişin durumuna göre değişiyor kanal tedavisi. bir diş için ortalama 25-30 dakika sürüyor. eğer daha detaylı bakması gerekirse birkaç seans boyunca gitmeniz gerekebilir. kanal 750-900 arası genelde. dolgu 400-500 civarı. şehre göre değişir.


  • baylarbayi  (20.07.22 13:39:47) 
Yer: İzmir Bayraklı merkezde özel bir diş hekimi hanımefendi.

İki tane birbirine yapışık sol alt azı dişim, birleştiği yerlerden çürümüştü. Muayene etti + çürüğü temizledi, geçiçi dolgu yapıp gönderdi. İki hafta sonra tekrar gittiğimde normal dolgu yaptı. 27 Mayıs'ta tüm işlemler için toplam 1800₺ ödedim.
  • graphytube  (20.07.22 14:56:18 ~ 15:05:35) 
Tek diş için 1100tl ödedim 1 hafta olmadı.


  • tum haklari saklidir  (20.07.22 18:28:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.