[]

Arabanın aynasını kırdım kendim yapabilir miyim?

Dar bir yerden geri geri çıkarken doğalgaz bacasına taktım aynayı ve döndüğü kısımdan kırıldı.

Elektrikli katlanan ayna falan değil.

Kabloya veya cama da zarar gelmedi fonksiyonlar çalışıyor.

Şimdilik bantla tutturdum ama kendim yapıştırabilir miyim?

Bant yokken görüntü aşağı yukarı böyle: images.app.goo.gl

Dışarıda yaptırmaya kalksam ne kadara patlar? Serviste yaptırsam pahalı olur herhalde?

 
nerden nasıl kırıldığına göre değişir ama böyle ürünler genellikle ya plastik kaynağı ya da çift bileşenli epoksi bazlı yapıştırıcılar ile tamir edilir. epoksi bazlı yapıştırıcı olarak "jal alcon" ya da iran yapıştırıcısı dersen tüm oto sanayilerde bulunur. yapı marketlerden alacağın çift bileşenli epoksiler bu kadar sağlam olmuyor.


  • orpheus  (19.07.22 13:20:57) 
Epoksi yapıştırıcı +1

ama tam katlanan, hareketli mafsal kısmından kırıldıysa yapıştırmak çok zor, bundan sonra katlanmayabilir yapışınca.
  • John Bloor  (19.07.22 13:55:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.