[]

yemeksepeti

yemeksepeti'nden sipariş vermiştim. sitede teslim edildi diyor ama teslim edilmedi. müşteri hizmetlerine sordum. "tuşa yanlış" basmışlar bilgisi geldi dedi. sanırım erken teslim edildi görünsün diye böyle bir kurnazlık yapıyorlar. oluyor mu böyle şeyler? 1.5 saat oldu gelmedi daha. sitede teslimat süresi 40 dk olarak görünüyor restoranın. daha önce de defalarca sipariş vermiştim ama ilk defa böyle bir şey oldu.

bir de yorum yapınca kim olduğumuzu görebiliyor mı? yorum yapmamıştım daha önce. yazıcam bunu ama bela olmasınlar. adres belli sonuçta.


 
Yorumların kime ait olduğunu göremiyorlar diye biliyorum, ama teslim süresini erkene çekmek için evet dediğinizi yapıyorlar benim de birkaç kere başıma geldi. Bakıyorum teslim edildi diye görünüyor ne gelen var ne giden. mr.goodcat in dediği gibi yemeksepeti bitti artık, getir yemek ve trendyol’dan sipariş vermek daha iyi.


  • oldtimer  (19.07.22 13:50:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.