[]

çıralı ya da adrasan'a istanbul'dan ulaşım nasıl oluyor

arabasız gitmek zor biraz sanırım ondan soruyorum. antalya havalimanı'ndan buralara gitmek eziyet olur mu çok?
 
Havaalanından inip otogara gidiyoruz Kumluca otobüsü ile yol üstü bir yerde inip. Adrasan otobüsüne biniyoruz.

Çok eziyet olmaz. Araç olsa daha iyi olur tabi
  • neymis  (18.07.22 23:08:59) 
bilgi için teşekkürler ama yol üstünde bir yerde inmek ne demek mesela? şehirlerarası bir yolda kumluca otobüsünden öylesine bir yerde inip adrasan otobüsüne elimi mi kaldıracağım yani nedir?


  • duyuru  (18.07.22 23:51:53) 
kemer kumluca arasında adrasan çıralı sapağı var.
orda inersen adrasan servislerine binip devam edebilirsin. bildiğin durak var, çay falan içersin manzaraya karşı.

  • neymis  (19.07.22 00:13:05) 
Yanılmıyorsam antalya otogardan dogrudan adrasana giden otobus de var. Kumluca kadar sık değil ama. Gunde 3 otobus vardı geçen yıl gittiğimizde.

Yol ayrımında beklerseniz de gelir ama. Durakta taksi de bekliyor çok beklemek istemezseniz onu da kullanabilirsiniz.
  • dre mithatoğlu  (19.07.22 08:10:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.