İnternetten bitki satın alan var mı? Nasıl geldi bitkiniz?

Hediyelik rengarenk aranjmanlardan değil de kendi evime birkaç tane büyük yeşil yapraklı bitki almak istiyorum. Heryerbitki ve Coolconceptflower’da istediğim birkaç bitkiyi buldum ama internetten bitki almak nasıl olur bilemedim. Trendyol’da da ismini hatırlamadığım bir çiçekçi vardı çok övülen, bu tarz bir önerisi olan olursa oraya da bakabilirim.

İnternetten bitki almış olanlar varsa tecrübelerini yazabilirler mi? Sonuçta paketleme, kargo vs aşamaları çok yıpratır gibi geliyor bitkiyi ama gerçekten fotoğraflardaki gibi geliyorsa ben de sipariş vereyim ona göre. Direkt memnun kaldığınız yerleri yazarsanız harika olur.

Bana Fidan Burada'dan hediye bitki gelmişti ve çok özenliydi. Sonradan öğrendim ki çevremde epey kullanan varmış ve memnun kalmışlar. Özetle hiç kendim sipariş vermedim ama teslim aldığım bitkiyi beğendim. (www.fidanburada.com)

  • fotrsapka  (18.07.22 22:13:12)
İnternetten,
Yucca aldım çok güzel geldi.
Melissa aldım. çok güzel geldi.
Limon fidanı aldım, 3 haftada, gövde 2 parça ve saksıdaki bütün toprak kutuya dökülmüş olarak geldi.

Şans ya da aldığın yere göre değişiyor.
  • Mirket  (18.07.22 23:38:36)