Ryanair enstrüman taşıma

Bunun için bagaj mı almamız gerekiyor, Enstrümanlarımızı ve amfimizi bagaja veremeyiz.

help.ryanair.com:~:text=Adding%20a%20musical%20instrument,extras%20and%20select%20'Musical%20equipment.

  • mg3929  (18.07.22 22:27:07)
@mg3929 burayı okudum tabii ki ama anlamadım. bilet alma sayfasında bagaj bölümüne gelince 63 dolar para istiyor her bir kişi için.

Musical instruments that are larger than the cabin baggage allowance need to be checked in. If you wish to carry musical instruments onboard the aircraft, an extra seat must be purchased. To book this extra seat the word EXTRA must be entered as the first name and ITEM SEAT must as the surname.

Şöyle bir uyarı da veriyor.
  • spackinq  (18.07.22 22:43:03)
yazdığına göre evet ekstra ücret vereceksiniz ve ek bir koltuk satın alacaksınız. Koltuk da EXTRA ITEM SEAT adına olacak ve enstrümanlar da bu koltukta seyahat edecek. :)

  • yeninesiltupcu  (18.07.22 23:09:47)
yahu bu nasıl dolandırıcılıktır,

bilet ücreti 42 dolar, enstrümanlara niye 63' dolar alıyor onu anlamadım.

Help sayfasında 20'kg kadar ücretsiz yazarken bilet alma sayfasında başka yazıyor.
  • spackinq  (18.07.22 23:27:16)
adamlar böyle para kazanıyor. az eşya, yeme-içme ve özel bir durum olmadan gidiyorsan iyiler. Ama sizinki gibi enstrüman falan varsa ücret tutarları diğer havayollarını zorlamaya başlıyor.

  • yeninesiltupcu  (19.07.22 11:00:18)