[]

33lük şişe tuborg fiyatı nedir

Metrodan aldık tanesi 20,40a geldi ama ben 50liktir diye düşünmüştüm biraz kazıklandık galiba. 33lüğün fiyatını bilen var mı?
 
hocam hatırlamıyorum 33'lüğü ama fiyatı normal. 50'lik 27-28 falan. 33'lükler hep daha pahalı oluyor buna göre 50'lik fiyatı 31 liraya gelmiş. normal yani.


  • floydian  (18.07.22 21:18:09) 
Aynı şekilde bir zamanlar Metro'dan öyle bir paket almıştım.
50lik fiyatı bölü 50 çarpı 33 diye bir hesap yapıp 50 likten ucuza geldiğini hesaplamıştım.

Aynı durumda mıdır bilemem.

Ama bir Hüüüp yapınca bitiyor. Hemen ikinciye üçüncüye ihtiyaç hasıl oluyor. Ekonomik olmuyor yani.
  • Mirket  (18.07.22 23:44:08 ~ 23:44:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.