[]

Öğrenci affı ve uyuyan üniversiteler

Sanırım sadece deu duyuru yayıblamış aftan yararlanmak isteyenler form doldurup göndersin diye. Marmara ve diğerleri uyuyor galiba. Ne zaman duyuru yaparlar acaba ne bekleniyor ki tesmi gazetede de yayınlanmış.




 
daha dönemin açılmasına çok var acele etmiyorlardır

Edit: hatta şimdi baktım, marmarada dersler ekim de başlayacakmış, 3 aydan fazla var
  • aman üstüme geliyorlar  (18.07.22 16:56:06 ~ 16:57:44) 
bayram tatilinden yeni dondu herkes. bu hafta yayinlar bir cogu. duyuru yayinlanmasina da gerek yok aslinda direkt gidip ogrenci islerine basvurulacak kanunda belirtilen sureler icerisinde.


  • duyulmasi gerektigi kadar  (18.07.22 16:57:29) 
Yıl olmuş 2022 hala elden mi başvuru yapacağız ya tam türk işi.


  • condom kurşunu  (18.07.22 17:00:17) 
4 ay süre var daha. normal.


  • rose parks  (18.07.22 17:43:22) 
Araya bayram girdi, bir günde çıkması beklenmez zaten. Sabır biraz.


  • signore  (18.07.22 20:14:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.