[]

Evlilik yıl dönümü için hediye ve mekan tavsiyesi

Belgrad ormanlarında bir yürüyüş, sonrasında bir restaurantta akşam yemeği ve hediye vermek istiyorum. Mekan(tercihen İstanbul manzaralı) ve hediye öneriniz ne olur?
 
skyview restoran gümüşsuyunda opera otelin terasında inanılmaz bir manzarası var
www.instagram.com

hediye önerisi ne yazık ki bende yok o çok değişir bütçeye kişiye göre
  • rentts  (17.07.22 12:59:36) 
YAnlış anlamayın ama evlilik yıl dönümü hediyesi biraz özeldir, yani insan eşine ne alacağını az çok bilir. Sizin bizden daha çok fikriniz vardır, olmalı:)

İlgi duyduğu bir şey alın diyeyim, sevdiği bir sanatçının konser bileti, ilgi duyduğu bir yere uçak bileti, ilgi duyduğu bir konuda kurs gibi.
  • anten  (17.07.22 19:58:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.