[]

Alkol zammı ve metrodan alkol almak

Yarın zam gelecek deniyor ya Metro grossmarkette piyasadan daha ucuz mu yoksa aynı mı fiyatlar. Yakın zamanda alan var mı?
 
Tekli satılan ürünlerde öyle aman aman fark olmuyor ama biz geçen hafta 24lu carlsberg birayı 600 liraya aldık, zamsız haliyle 31 lira normalde tanesi; böyle 25 liraya geldi.

Kısacası toplu alacaksanız kampanyaya denk gelince indirim olabiliyor.
  • fraise  (17.07.22 11:14:23) 
Metro fırsatçılık yapıp zamdan önce zam koymuştu eski zamlarda. Hatta migros zam gelmesine rağmen 3 gün geç zam yaptı.


  • Mistyimage  (17.07.22 16:18:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.