[]

Rehberden kişi silememek (android)

Rehberden silmek istedigim kisiler var ama defalarca silmeme ragmen kisa bir sureligine gitseler de bir sure sonra rehbere geri dönüyorlar. Bir turlu kurtulamadim bu insanlardan. Siliyorum, sonra cop kutusundan da siliyorum ama bir sure sonra geri geliyorlar nedense.

Nasil halledilir bu mesele, bir bilen var midir?


 
Google kişilerden de silmeyi denesen? (Web üzerinden)


  • etna  (15.07.22 16:26:39) 
etna +1. kişileri eşitlemeyi kapatmak da bir seçenek.


  • g7mor  (15.07.22 16:42:35) 
şimdi baktım da google kişilerde yok zaten bu insanlar, oradan başarıyla silinmiş ama telefonuma girdiğimde (varsayılan olarak mailde kayıtlı insanlar gözüküyor) "tüm hesaplardaki kişilere" tıkladığımda görüyorum bu insanları. nereye kayıtlı olduklarını da anlamadım. varlıklarını da whatsapp'ta görünce anlıyorum. siliyorum, geliyorlar sürekli.


  • ahm1  (15.07.22 21:12:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.