[]

laoptop sarj kablosu adaptör patlar mı

geçen gün annem aradı bi arkadaşının, laptopının sarj kablosunda olan adaptör yanmış evde yangın çıkarmış dedi. ya olur mu öyle saçma şey dedim konuyu kapattım. bu olayı duyan eden şahit olan var mı.
 
Ben çakma bir telefon şarj adaptörünün patladığına gözümle şahit oldum. Ama pof etti. Öyle bomba gibi patlamadı. Yine de çıkardığı kıvılcım nedeniyle kolay tutuşabilecek bir şeyin yanında ise yangın çıkarma ihtimali yok değil. Tabii sık yaşanan bir durum mu? Hayır. Öyle olsa piyasadan ürün toplamaya kadar giderdi iş.


  • himmet dayi  (15.07.22 12:55:02) 
  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (15.07.22 12:59:14) 
Benim adaptör de yanmıştı, ama işte bomba gibi patlama değil de alevler çıktı söndü hemen. Yine de yanıcı bişeyin üstünde olsa halı falan gibi sıkıntı olabilirdi herhalde.


  • plutongezegendegilmi  (15.07.22 13:48:39) 
Elektronik her aletin yanma ihtimali mevcut. Bir kere benim modemin adaptörü ben evde yokken tutuşup yanmış. Neyseki yanıp oldugu yerde sönmüş ve şansıma yangın çıkmamış.


  • limonlu eksi  (15.07.22 14:29:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.