[]

motokuryelik

motokuryelik hakkında bilgisi lan var mı? başka işlere de vakit ayıracağım için part time olarak düşünüyorum. amacım trendyol, getir, amazon gibi bir yerle çalışmak. araştırıyorum şu an ama çok bilgi kirliliği var. belki bilen vardır daha çabuk öğrenirim.

1- akşam 5'ten sonra 4-5 saat çalışmak mümkün mü?
2- akşam 5'ten sonra haftada tolpam 20-25 saat çalışarak ne kadar kazanılır? asgarinin yarısı bile yeterli aslında.
3- saatler böyle kafamıza göre belirlenebiliyor mu?
4- kıyafet vs. zorunlu mu her yerde? bazı amazon kuryeleri sivildi. araçlarda da giydirme yoktu.
5- araçlı kuryelik part time yapılıyor mu?

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.