[]

winrar resmi sitesi

benim bildiğim winrar bedavaydı. şuan google da arama yaptığımda bir site geliyor paralı diyor. fake site midir bu. hiç bir yerde resmi sitesine dair bir şey bulamadım.
 
www.win-rar.com

resmi sitesi bu, evet satın alıp lisanslı kullanılabiliyor fakat program buna zorlamıdığı için kimse satın almıyor. firmanın ceo'su türk, bu durumla dalga geçtiği bir röportajı vardı. google'da ararsanız bulabilirsiniz.

youtube'da firmaya teşekkür baabında lisans satın alıp komikli videolar çeken bir sürü kişi var bu arada. (dünyada lisans satın alan tek kişiyim diye geyik yapıyorlar)
  • brkylmz  (14.07.22 15:35:21 ~ 15:39:07) 
winrar ücretli.
www.rarlab.com
sitesi resmi sitesi. ancak ücret ödemeden de kullanılıyor. sadece çıkan satın al ekranını kapatıp kullanmaya devam edebiliyorsunuz.
  • faithless  (14.07.22 15:36:14) 
neden illa winrar? 7zip candır. www.7-zip.org


  • bluemax  (14.07.22 17:38:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.