[]

400bin liraya aile aracı

Performans önceliğim değil, birkaç yıl sıkıntı çıkarmadan kullanmak istiyorum.

- Yaş, km aşırı yüksek olmasın. En fazla 6 yaşında olsa harika olur.
- Bagajı büyükçe olsun (aile aracı), hatchback sedan farketmez.
- Vites farketmez.
- Yılda 8bin km yol yapıyorum ortalama.

Ne alayım?

 
megane iv sağlam ekspertiz ile alınırsa üzmez.


  • tukenmez adam  (14.07.22 14:50:31) 
Manuel Opel Astra bakabilirsin yüksek model bulunabiliyor o fiyatlara.


  • chicha_v2  (14.07.22 16:53:09) 
Station modelleri öneririm. Megane veya octavia. Megane dci ile uzun yolda tasarrufunuz iyi olur ayrıca parça ucuzluğu da gerektiğinde üzmez.


  • me gusta  (14.07.22 23:34:50) 
megane +1 diyorum. çok az yakan aşırı geniş bir araç.


  • roket adam  (15.07.22 01:06:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.