Renault Taliant vs Clio

20 gunluk bi arac kiralayacagim ve baya yol yapacagim bir 20 gun olacak. Taliant cok daha ucuz ama daha once hic duymadim bu araci. Uzun yolda Clio'ya gore cok fark yasar miyim? Yoksa fiyat farkina ragmen Clio mu tutayim?

3ü1, celysee ayarında bir araç. Arka camlar çevirmeli sanırım.
Teyp var mı emşb değilim.
Uzun yol için tavsiye etmem.
  • neymis  (13.07.22 19:20:36)
Clio da pek iyi sayılmaz ama Taliant uçan tabut. Kesinlikle uzun yol aracı değil.
Radyosu var ama gösterge ekranında, diğer araçlar gibi ayrı bir multimedya ekranı/bölmesi yok.

  • himmet dayi  (13.07.22 21:47:20)
taliant, 2022 broadway.

listede olması clio'ya haksızlık. clio'da uçan tabuttan hallice.

c-elysee ve 301'de öyle.

d segment altı uzun yolda yoruyor.
  • baldan kaymak  (14.07.22 09:29:59)
Taliant, sembol(symbol)'ün devamı olan bir seri.

Kullanmadım ama çok sağlam, konforlu bir araç değil. Ucuz ve yakıtı hesaplı olduğu için tercih ediliyor.

Clio bir tık daha iyidir.

.
  • kartallar yuksek ucar  (14.07.22 10:09:31)