amfi temizliği

arkadaşlar bendeki amfi o kadar lüx birşey olmadığından ötürü her fikre açığım başta söyleyeyim. 10 sene kadar oldu bunu alalı. grup zamanlarında stüdyodayken kuşlar sıçmıştı bunun üstüne mesela hala o bok izleri çıkmıyor. vede bi toz bulutu yapışmış durumda amfiye. bu lekelerin çıkma olasılığı varmıdır. şöyle sıfır görünümlü bir hale getirsek? ben kontak sprey denedim her yerine sıktım amfinin ama 2 gün sonra yeniden o lekeler görünür oldu.

Kontak spreyler plastik üzerinde kalıcı leke bırakabiliyor aman dikkat. Herhangi bir elektronik eşya temizler gibi davranabilirsiniz. Speaker'ları ıslatmamaya/nemlendirmemeye özen gösterin, bazılarının konileri kartondan olduğundan elinizde kalabilir.

  • skatheist  (17.06.10 02:20:07)
kuş boklarını çıkarmanın en güzel yolu ; lekeli bölgeye bir- iki damla cif damlatılır. bir bez yardımıyla dairesel hareketlerle hafif hafif , çok bastırmadan ovulur. sonra nemli bir bezle temizlenir. en son olarak elmyra'ya teşekkür edilir ;)

  • elmyra  (17.06.10 08:24:04)