[]

hollanda'ya girişte covid aşısı

yakın zamanda hollanda'ya seyahat vizesiyle giriş yapan olduysa üçüncü aşı gerekli mi?
hollanda covid ile ilgili bilgilere baktığımda eu dışında olduğumuzdan istisnalarla giriş var. bu istisnalardan biri de aşı olduğumuzun kanıtı (proof of vaccination). baya baktım ama üçüncü aşı gerekli mi onunla ilgili bir bilgi bulamadım. sadece giriş belgesi doldurma kısmında hatırlatma dozunu oldunuz mu gibi bir soru var ama yine de olmadan da oluyor mu? teşekkürler 
Hiçbir şey sormadilar. Langur lungur girdik schipholden


  • spankenstein  (13.07.22 13:25:39) 
anladım çok teşekkürler. şimdi bir detayı kaçırdığımı fark ettim, fully vaccinated olmanız için 2 doz üzerinden 270 gün geçtiyse, hatırlatma dozuyla süresiz geçerli olur vs diye yazmışlar. siz olmuş muydunuz peki üçüncüyü?


  • nickimineyapsam  (13.07.22 13:43:38) 
Hollanda'da bakan kimse olmadı bu hafta ama Türkiye'den valizleri verirken healthpass üzerinden aşı kartıma bakılmıştı (Benim 3 aşı vardı). Dolayısıyla sorun çıkarsa Türkiye'den çıkmadan uçağa almamaları üzerine çıkar. Bence havayolunu arayıp sorun.


  • marla is in my head  (13.07.22 14:54:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.