Yazılım için saatlik/proje bazlı işler

linkedinde remote ve parttime/proje bazlı olarak filtreleyip bi 8-10 tane işe başvurdum.

bunun gibi başka nereler var acaba?

hedefim; haftada 10-12 saat vakit ayırıp ek gelir elde edeceğim işler kovalamak.
nereler vardır bu tür iş ilanlarının olduğu?

(upworkü tercih etmiyorum, orada tuhaf bir rekabet var. nasıl aşacağımı da bilemedim. bedava iş yapıp rating kasmak istemiyorum. normal, düz işe girer gibi prosedürlerden geçip iş alayım)

dice bakin derim. parttime ya da remote var mi emin degilim ama amerika it pazarinda cok popular is icin.

  • oscar  (13.07.22 10:01:15)
docs.google.com

Ama haftada 10-12 saat ile ciddi bi para kazanmak zor, genelde 20 saat istiyorlar. 10-12 saatlik işler olursa da dandik işler olur, pek para getirmez diye düşünüyorum.
  • plutongezegendegilmi  (13.07.22 12:58:52 ~ 13:00:32)
20 saat de uyar bu arada, hatta daha memnun olurum :)

  • tchuck  (14.07.22 07:52:22)