[]

hediye seçimi için yardım lütfen.

kardeşime hediye alacağım,

şu seçeneklerin hepsi ieninde sonunda şine yarar, bunu ne yapacak ki diye düşünmeyin lütfen.

xbox series s- çok oyun oynamıyor aslında, nintendo switch'de var elinde. hayatına çok bir şey katmayacak ama oyun konsolu oyun konsoludur.

kobo sage- kitap okumayı seviyor, araştırdığım kadarıyla tr'de alınabilecek en iyi e kitap okuyuculardan birisi gibi. burada bunun zayı yönü şu: kardeşimin hiç basılı kitap okumaktan şikayet ettiğini duymadım yani çok ihtiyaç duymuyor gibi.

filo marka bir taşınabilir dac,amp- hafif odyofil sayılabilir, geçen gün bayağı sağlam bir kablolu kulaklı almış dünya para verip. işine yarayacaktır, ama bu fiil marka ürünler ne kadar kullanışlı şeyler ondan emin değilim.

irobot roomba i3- orta seviye bir robot süpürge. bu aslında baya işe yarar sanırım ama genç bir insanı hediye olarak ne kadar heyecanlandırır buna emin değilim.

siz bütün bunlar işinize yarıyor olsa ve açıklamalardaki durumlar da sizin için geçerli olsa hangisinin hediye olarak gelmesini istersiniz. xbox dersiniz gibi geliyor ama aralarında en az ilgisini çekecek olan budur baştan belirteyim.

 
Kitap okuyucu.


  • dissendium  (12.07.22 15:43:17) 
yukarıdakilerin hepsine sahip biri olarak:

kitap okuyucu aldığım en güzel hediyelerden biriydi.
  • gibicibicis  (12.07.22 17:36:59) 
Robot süpürgeden yana oy kullanıyorum.


  • kobuzchu kiz  (12.07.22 22:25:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.