[]

Bir ibrahim tatlises sarkisi

Kebapcida arkada caliyordu, normalde ibo dinlemedigim icin bilmiyorum ama aklima takildi, boyle mapusa girdiginden ve icerideki herkesi tanidigindan bahsediyordu. Mapusa ziyarete mi gidiyor yoksa ceza mi yemis onu hatirlamiyorum. Hangi parca olabilir?

Muhtemelen best of ibo gibi bir playlistti cunku bildigim duydugum parcalar vardi dam ustunde un eler ve tek tek gibi.


 
Slow muydu hareketli mi?


  • mg3929  (12.07.22 12:24:43) 
Yani tam hatirlamiyorum dacistak cistak degildi daha yavasti tabi, tam slow denebilir mi bilmem. Ayaginda kundura temposu gibi olabilir.


  • mirafiori  (12.07.22 12:30:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.