[]

hatırlatma dozu randevu problemi

aile büyükleri bizden çok uzakta yazlıktalar(bodrum) annem-babam ve anneannem için randevu aldım ama 3ü aynı gün olamadı uygun randevu yokmuş. maalesef 2 ayrı gün de bodrum merkeze gitmek onları yorucak.

randevu günü ve saatinden önce hastaneye gitseler aşı olabilirler mi dersiniz? -bodrum devlet hastanesi-


 
Annem için bugüne kadar devlet hastanesinden hiç randevu almadım, aşı hakkı çıktığında randevusuz olarak sağlık ocağına götürdüm. Altı kişi olduğunda aşıladılar. Bu sistem muhtemelen sizin orada bulunan sağlık ocağında vardır.


  • krtkartal  (11.07.22 20:26:34 ~ 20:28:11) 
Benim bulunduğum yazlık yerde ilk günden beri randevusuz gelenlere de aşı yapıyorlar. Hatta eğer ki bu il sağlığın aldığı bir karar ise Bodrum ile aynı ildeki başka bir yerdeyim ben de.

Şansınızı deneyin derim.
  • invictae  (12.07.22 15:38:02) 
teşekkür ederim şanslarını denediler bodrum devlet hastanesi randevusuyla milas devlet hastanesinde aşılarını oldular


  • melodi  (12.07.22 17:01:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.