Biontech olmalı mıyım?

Merhaba,

En son Aralık ayında Biontech olmuşum, bir öncekinden 5 ay sonra. 1 hafta kadar Sonrasında, yaklaşık 1 hafta süren çarpıntı ve tansiyon yükselmesi sorunu yaşadım. Kardiyoloğa da gittim. Elg ve eeg çekildi. Bizzat doktor kendi çekti zaten ama hiçbir şey yok demişti. Sonra da şikayetlerim geçti zaten.

Şimdi aradan 7 aya yakın zaman geçti. Tekrar olmak istiyorum ama aynı şeyleri yaşar mıyım? Ya da daha kötüsü olabilir mi?

Teşekkürler.

Doktor bir şeyin yok demiş zaten belki de sen evham yaptın, yine evham yaptığın için aynı şeyleri yine yaşayacaksın belki de ona göre karar ver ama bilimden de şaşma.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (11.07.22 15:58:48)
Sinovac ol. biontech'ten korkuyorsan ama bilimiyorum sinovac'ın etkisi çok az diyorlar ben 5 aşıyıda sinovac oldum bi yan etkisini görmedim.

  • komando kani var bende  (11.07.22 16:45:40)
Başka soran olursa bilgi olsun diye yazıyorum; hemşirelere sordum. Doğal yan etkiler bunlar dedi. Bunları yaptıysa tekrar yapar aynılarını dedi. Ben de biontech oldum.

  • duma duma dum  (11.07.22 18:26:09)